Yavru Köpek Fiyatları 2023

İlan Açıklaması

Yavru köpek gece yalnız kalabilir mi?

Yavru köpekler evlerin neşesi ve insanların en yakın dostlarıdır. Sevimli patileri ve tatlı yüz ifadeleri ile birçok insan yavru köpek sahiplenmek istemiştir. Günümüzde de bu sahiplanma işlemini uygun bir şekilde gerçekleştiren firmalar bulunmaktadır. Genellikle safkan ve melez yavru köpeklere ilginin yoğun olması firmaların da bu yönde şekillenmesini sağlamıştır. Dünya üzerinde yak 450’den fazla köpek ırkının olduğu tespit edilmiştir. Durum böyle iken safkan seçmek dahi oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Bu nedenle beklentilerinize yönelik yavru köpek tercih etmelisiniz. Koruma görevi gören köpeklerden, büyümeyen köpek olarak nitelendirilen sevimli köpeklere kadar skala geniştir. Yavru köpek fiyatlarını da etkileyen ana nedenlerin başında ırk gelmektedir. Yavru köpek fiyatları 2023 tarihi tahminlerini yine köpeğin özellikleri belirleyecektir. Fiyatları belirleyen başlıca 2 özellik şunlardır;

Boo köpek ne kadar?

Pomeranian Fiyatları Pomeranian Boo köpekleri neşeli ve şen bir hayvan olup adını Pomeranya’dan almaktadır. 2022 Yılında Pomeranian Boo köpeklerinin ortalama fiyatları 7.500 ile 30.000 TL arasında değişebiliyor. Kalitesi arttıkça fiyatta artmış oluyor.

Köpekler Kaçıncı aydan sonra dışarı çıkabilir?

Melez veya safkan olması doğrudan fiyatı etkiler diyebiliriz. Özellikle safkan yavru köpek sayısı çok daha az olması bazı ırkların bulunmasını ve oldukça değerli hale gelmesini sağlamıştır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta safkan köpeğinizin gerçekten safkan olduğuna emin olmak mevzusudur. Yavruyken safkan yavrusuna benzeyen köpekler büyüdükçe melez özelliği ortaya çıkabilir. Bu da safkan yavru isteyen kişiyi hayal kırıklığına uğratabilir bu nedenle yavru köpek alımının gerçekleştiği yerin SCR belgesine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. SCR belgesine sahip yavru köpekler daha pahalı olmasına rağmen köpeğin safkan olduğunu belirleyen bir kimliktir ve firmanın size sunduğu bir teminattır.

Yavru Köpek Fiyatları

Hemen hemen herkes yavru köpeklerin oldukça sevimli göründüğü düşüncesine sahiptir. Durum böyle iken büyüdükçe aynı güzelliğe sahip olacak köpekler talep secebi olmuştur. Özellikle yavruluk döneminden yetişkinlik dönemine kadar büyümesi çok az olan ve çantada, seyahatlerde kolaylıkla taşınabilen Pomeranian Boo, Kokoni, Chow Chow, Maltese Terrier yavrular örnek olarak verilebilir. Yavru köpek fiyatları 2023 denildiğinde ilk olarak ırka ve görünüşe bakılmalıdır. Genel olarak bir ırk belirtmeden fiyat söylenecek olursa 100₺ ile 50.000₺ arasında yavru köpek sahiplenebilirsiniz. Sahiplendiğiniz yer, bakım koşulları, aldığı eğitim de bu sahiplenilen köpeğin fiyatını yükseltebilmektedir.

Destek Online